Jeden z mých oblíbených mailů... ;)

1. 10. 2009

VÁŠ správnou odpoved se nevyžaduje

VÁŠ správnou odpoved se nevyžaduje.
(Výkonný reditel a financní reditel)
Hang Seng Bank Limited
83 Des Voeux Road, Central
Hong Kong SAR
E-mail: pactrickchan@yahoo.com.hk

VAŠE SPRÁVNÁ odpoved vyžaduje

Je pochopitelné, že byste mohla být trochu obavy, protože nevíte, ale já jsem se lukrativní obchodní návrh spolecného zájmu se s Vámi podelit. Dostal jsem tvuj odkaz na muj dotaz na nekoho, kdo mi vyhovuje navržené obchodní vztah.

Já jsem pan Patrick KW Chan, výkonný reditel a financní reditel v Hang Seng Bank Ltd jsem skryté podnikání návrh pro vás. Budu potrebovat, abys mi bude asistovat pri vyrizování podnikatelský projekt z Hongkongu do vaší zeme. To se týká prevodu velkou sumu penez. Vše, co o této transakci musí být právne ucinit bez zádrhel. Prosím snažit dodržovat velmi diskrétne ve všech otázkách týkajících se této problematiky.

Poté, co financní prostredky byly úspešne preneseny do vašeho úctu, sdílíme v pomeru, které mají být dohodnuty obema z nás. Budu radeji, kdybys ke mne na muj soukromý e-mailovou adresu (Email: pactrickchan@yahoo.com.hk) a nakonec po které jsem se vám poskytnout více informací o této operaci.

Prosím, pokud nemáte zájem smazat tento e-mail a nebudou lovit me, protože jsem uvedení svou kariéru a život mé rodiny jsou ve hre na této akci. Prestože se odvážil se nic nezíská.

Vaše nejbližší reakci na tento dopis ocení.

Kind Regards,

Pan Patrick Chan W. K.Komentáře

  1. Hlavní strana
  2. Blog
  3. 2009 - říjen
  4. Jeden z mých oblíbených mailů... ;)